Lapin Teollisuus­rakennus Oy

Lapin Teollisuusrakennus Oy on teollisuusrakentamisen asiantuntija. Palvelemme uudisrakennus- ja korjausrakennustarpeissa koko Suomen alueella. Toimipisteemme sijaitsevat Kemissä, Oulussa ja Nurmijärvellä.

Verkkolaskut pyydämme lähettämään seuraavaan osoitteeseen:
Verkkolaskutunnus: 003705305495 (ovt-tunnus)
Välittäjätunnus: (Maventa) 0037 2129 1126

Paperilaskut pyydämme lähettämään seuraavaan osoitteeseen:
LapinTeollisuusrakennus Oy
05305495
PL 100
80020 Kollektor Scan

PDF-laskut pyydämme lähettämään sähköpostilla:
invoice-05305495@kollektor.fi

Lisätiedot: ostoreskontra@ltr.fi
Y-tunnus: 0530549-5

Kemi

Valtakatu 1
94100 Kemi


Tommi Väänänen

Toimitusjohtaja
040 5641 530
tommi.vaananen@ltr.fi

Timo Tuomas

Aluepäällikkö
040 5312 112
timo.tuomas@ltr.fi

Antti Vaara

Työpäällikkö
040 0414 228
antti.vaara@ltr.fi

Kari Leinonen

Laskentapäällikkö
050 4420 890
kari.leinonen@ltr.fi

Sanna Ruumensaari

Toimistosihteeri, palkat
0207 630 600
sanna.ruumensaari@ltr.fi

Oulu

Torikatu 22A
90100 Oulu


Tommi Väänänen

Toimitusjohtaja
040 5641 530
tommi.vaananen@ltr.fi

Timo Tuomas

Aluepäällikkö
040 5312 112
timo.tuomas@ltr.fi

Maarit Niemelä

Talouspäällikkö
040 5383 032
maarit.niemela@ltr.fi

Anne Ojaniemi

Toimistosihteeri, ostoreskontra
0207 630 620
anne.ojaniemi@ltr.fi

Taina Kuosa

Toimistosihteeri, myyntireskontra
0207 630 626
taina.kuosa@ltr.fi

Nurmijärvi

Kontiotie 3B
01900 Nurmijärvi



Tommi Väänänen

Toimitusjohtaja
040 5641 530
tommi.vaananen@ltr.fi

Ari Moilanen

Aluepäällikkö
040 5272 666
ari.moilanen@ltr.fi

Pauli Hämäläinen

Työpäällikkö
040 5655 332
pauli.hamalainen@ltr.fi

Timo Kaila

Työpäällikkö
040 7792 957
timo.kaila@ltr.fi

Julia Valtanen

Hankinta- ja laskentainsinööri
040 1485 633
julia.valtanen@ltr.fi