LTR-Rakennus Oy

LTR-Rakennus Oy on teollisuusrakentamisen asiantuntija. Palvelemme uudisrakennus- ja korjausrakennustarpeissa koko Suomen alueella. Toimipisteemme sijaitsevat Kemissä, Oulussa ja Nurmijärvellä.

Verkkolaskut pyydämme lähettämään seuraavaan osoitteeseen:
Verkkolaskutunnus: 003705305495 (ovt-tunnus)
Välittäjätunnus: (Maventa) 0037 2129 1126

Paperilaskut pyydämme lähettämään seuraavaan osoitteeseen:
LTR-Rakennus Oy
05305495
PL 100
80020 Kollektor Scan

PDF-laskut pyydämme lähettämään sähköpostilla:
invoice-05305495@kollektor.fi

Lisätiedot: ostoreskontra@ltr.fi
Y-tunnus: 0530549-5

Kemi

Valtakatu 1
94100 Kemi



Tommi Väänänen

Toimitusjohtaja
+358 40 5641 530
tommi.vaananen@ltr.fi

Timo Tuomas

Aluepäällikkö
+358 40 5312 112
timo.tuomas@ltr.fi

Antti Vaara

Työpäällikkö
+358 40 0414 228
antti.vaara@ltr.fi

Kari Leinonen

Laskentapäällikkö
+358 50 4420 890
kari.leinonen@ltr.fi

Sanna Koivuniemi

Toimistosihteeri
+358 40 7666 038
sanna.koivuniemi@ltr.fi

Oulu

Torikatu 22A
90100 Oulu


Tommi Väänänen

Toimitusjohtaja
+358 40 5641 530
tommi.vaananen@ltr.fi

Timo Tuomas

Aluepäällikkö
+358 40 5312 112
timo.tuomas@ltr.fi

Maarit Niemelä

Talouspäällikkö, myyntireskontra
+358 40 5383 032
maarit.niemela@ltr.fi

Anne Ojaniemi

Toimistosihteeri, ostoreskontra
+358 207 630 620
anne.ojaniemi@ltr.fi

Taina Kuosa

Toimistosihteeri, palkat
+358 40 5754 569
taina.kuosa@ltr.fi

Nurmijärvi

Kontiotie 3B
01900 Nurmijärvi



Tommi Väänänen

Toimitusjohtaja
+358 40 5641 530
tommi.vaananen@ltr.fi

Ari Moilanen

Aluepäällikkö
+358 40 5272 666
ari.moilanen@ltr.fi

Pauli Hämäläinen

Työpäällikkö
+358 40 5655 332
pauli.hamalainen@ltr.fi

Timo Kaila

Työpäällikkö
+358 40 7792 957
timo.kaila@ltr.fi

Antti Jomppanen

Tarjouslaskenta- ja hankintainsinööri
+358 40 7552 788
antti.jomppanen@ltr.fi